Nasz team

Kto stoi za całą działalnością naszego sklepu? Kto zajmuje się zamówieniami, kto kontroluje oferty czy kto jest odpowiedzialny za pakowanie towaru?

Chcielibyśmy przedstawić Ci nasz zespół, który jest odpowiedzialny za działanie naszej firmy. Jesteśmy zafascynowanymi młodymi ludźmi z wysokimi celami i szansą na sukces. Każdy z nas jest profesjonalistą do różnych spraw, dlatego jesteśmy w stanie Cię przeprowadzić przez cały proces zakupowy od udzielenia rady, poprzez wybór towaru i koszyk aż do rozpakowania kartonu w domu a to zawsze szybko i za najlepszą możliwą cenę.

 

David Šmerda

Stanowisko w firmie: Właściciel, założyciel firmy, marketing

Doświadczenie w zawodzie: 12 lat aktywnego grania jako DJ i 4 lata praktyki w dziedzinie studia, przeważnie tworzenia w programach Ableton i Logic

Ulubiony sprzęt: Pioneer, Rane, Allen&Heath, Audix

Mówi o sobie: "Jestem niepoprawnym profesjonalistą (śmiech). Wiecie, co jest w mojej pracy najlepsze? Kiedy zaczynałem jako DJ, za każdym razem cieszyłem się, kiedy będę mógł zamówić nową rzecz do grania i nigdy nie mogłem się tego dnia doczekać. A teraz jestem wdzięczny za to, że tę radość mogę wysyłać zapakowaną naszym klientom."

Ulubione style muzyczne: Progressive House, Tech-Minimal

 

Petr Zouhar

Stanowisko w firmie: Kierownik e-sklepu

Doświadczenie w zawodzie: 4 lata aktywnego grania jako DJ, tworzenie muzyki własnej

Ulubiony sprzęt: Pioneer, Genelec

Mówi o sobie: "Możliwość pracy w Profi-DJ niespodziewanie wpadła mi pod nogi i ciężko było odmówić. Pomoc ludziom w wyborze sprzętu a także informowanie o nowościach w DJ i studyjnej technice sprawia, że jestem szczęśliwy. Z niecierpliwością czekam na kolejny stos artykułów, które piszę dla magazynu Profi-DJ. Wierzę, że będę w naszym zespole "entuzjastów DJ" dobrym wsparciem i razem zajdziemy daleko.

Ulubione style muzyczne: Progressive House, Big Room

 

Monika Vašíčková

Stanowisko w firmie: CZ i SK zamówienia

Doświadczenie w zawodzie: Nie jestem DJką, ale porządek w zamówieniach utrzymuję regularnie :-)

Ulubiony sprzęt: Bose

Mówi o sobie: "Kiedy dostałam ofertę pracy w Profi, bez zastanowienia ją przyjęłam. To dla mnie nowe środowisko, doświadczenie w branży, i lubię się w nich rozwijać i doskonalić. Myślę, że czysto męską ekipę dopełniłam i uspokoiłam! Mam również nadzieję, że będę korzystną pomocą. Nie idę do domu, dopóki nie przyjmę wszystkich zamówień i nie odpowiem na ostateniego maila."

Ulubione style muzyczne: Pop, R'n'B

 

Antonín Bačík

Stanowisko w firmie: Ekspedycja

Doświadczenie w zawodzie: 7 lat aktywnego grania jako DJ, doskonała wiedza matematyczna oraz oprogramowania do analizy cen

Ulubiony sprzęt: Pioneer, Audix, Denon

Mówi o sobie: "Spełnieniem marzeń jest praca w Profi, zajmowanie się produktami i cenami na stronie internetowej. Kiedy pojawiła się oferta tej pracy, nie mogłem odmówić. Pamiętam, że już kolejnego dnia siedziałem przy stole w Profi, żeby szybko stać się jednym z zespołu. Codziennie mam styczność ze sprzętem a zarówno moją pasją, DJingiem. Codziennie aktualizuję ceny i dostępność towaru oraz szukam nowych produktów i firm, które moglibyśmy swoim klientom zaoferować. Nie przeoczę żadnej oferty specjalnej ani nowości, którą moglibyśmy dodać na stronę.

Ulubione style muzyczne: Tech-House, Electro-House

 

Pavel Kříž

Stanowisko w firmie: Specjalista ds. produktu

Doświadczenie w zawodzie: 4 lata aktywnego grania jako DJ, realizator dźwięku, właściciel disco klubu i “maniak głośnikowy"

Ulubiony sprzęt: Alto, RCF, JBL

Mówi o sobie: "Kiedy zaproponowano mi pracę w dziedzinie, w której poruszam się często, nie wahałem się. Kocham dźwięk i wszystko wokół niego. Mam swój własny sprzęt i jestem aktywnym DJem. Nowych produktów ciągle przybywa i mam przyjemność Was wszystkich z nimi zapoznać. A teraz mi wybacznie, idę zapełniać naszą ofertę :-)"

Ulubione style muzyczne: Big Room, Progressive House

 

Historia naszego sklepu

Sklep internetowy Profi-DJ.cz założyliśmy w marcu 2008 roku, nie jesteśmy na rynku zatem początkującymi. Naszym celem głównym było od początku oferowanie profesjonalnego sprzętu tym wszystkim, których dziedzina DJingu w jakiś sposób aktywnie interesuje. Staraliśmy się stworzyć alternatywę dla dużych sklepów za pomocą konkurencyjnych cen, przyjacielskiego podejścia i chęci udzielenia rady. Nigdy nie rozstaliśmy się z klientem natychmiast po zakończeniu zakupu niektórych z naszych produktów i tego trzymamy się do teraz. W naszej firmie działają aktywni DJ-e, dlatego najlepiej wiemy, jak szybko potrzebujesz mieć swój sprzęt w domu i być gotowymi na Twoje akcje.

Historia sklepu rok po roku

2008 – Oficjalny początek naszej firmy przypada na dzień 10. 3. 2008, kiedy Pan David Šmerda otrzymał wpis do ewidencji działalności gospodarczej i uruchomiliśmy pierwsza wersję naszego interfejsu www, która była jednak zbyt skomplikowana do utrzymania oraz zakupu towaru. Do oferty załączyliśmy jedynie podstawowe firmy oraz kluczowe produkty. W tym czasie doświadczenie ze sprzedażą zbieraliśmy kawałek po kawałeczku.

2009 – Sami wiedzieliśmy, że w celu odniesienia sukcesu należy dalej rozwijać i polepszać e-shop. Zaczęliśmy dlatego do oferty dodawać nowe produkty. Chcieliśmy wzmocnić swoją pozycję na rynku, nieustannie pogłębialiśmy swoją wiedzę w dziedzinie sprzętu próbując i testując sprzedawane rzeczy. Razem z przyjacielskim podejściem i zdolnością udzielenia rady przyciągnęliśmy do siebie coraz więcej klientów, którzy chętnie do nas wracali i uświadomili nam, że właśnie tędy prowadzi nasza droga.

2010 – Przełomowym rokiem dla nas był rok 2010, który przyniósł prawdziwy krok naprzód. Najpierw uruchomiliśmy drugą wersję e-shopu, która posiadała bazę danych, dzięki której było zdecydowanie łatwiejsze robienie zakupów, pisanie zapytań i orientowanie się w naszym sklepie. Następnie inwestowaliśmy niemałą kwotę w promocję oraz nieustannie dodawaliśmy do naszego systemu nowe produkty, teraz przede wszystkim skierowany do producentów i mobilnych DJ-ów

2011 – Doczekaliśmy się sukcesu i trzeciej wersji naszej strony internetowej. Dodaliśmy zakupy na raty, dostawę za pomocą Poczty Czeskiej oraz PPL i zaczęliśmy dostarczać towar również na Słowację. Nasze zyski w przeciwieństwie do roku 2010 prawie się podwoiły i zaczęliśmy dostawać bardzo pozytywny feedback od naszych klientów. Dzięki temu cały 2011 rok planowaliśmy kolejne zmiany na jeszcze lepsze, które miały się pojawić natychmiast.

2012 – Rok, który u nas był rekordowy. Otrzymaliśmy certyfikat Pioneer DJ Authorized, Vestax Authorized Dealer oraz Sennheiser Authorized Reseller. Spełniliśmy warunek Zweryfikowane przez klientów serwera Heureka.cz i praktycznie podwoiliśmy nasz oferowany asortyment. Oprócz tego cały czas zajmowaliśmy się poprawą jakości wszystkich produktów, założyliśmy konto na Facebooku i Twitterze i przyjęliśmy do siebie nowych współpracowników.

2013 – Cały czas mieliśmy co polepszać a w głowach rodziły nam się dokładne pomysły, jak i w którym kierunku. Zdecydowanie rozszerzyliśmy grono naszych fanów na Facebooku, którzy do nas dzięki naszemu fanatyzmowi do DJingu i sprzętu chętnie wracali. Od początku jednak ciężko pracowaliśmy nad całkowicie nową prezentacją strony internetowej. Z budową zaczęliśmy w marcu 2013 roku a nowa strona, którą widzicie dzisiaj aktywowaliśmy w październiku tego roku. Zupełnie nowy design z dużą ilością (filtracjami produktów, zniżkami studenckimi) a głównie przejrzyste rozdzielenie produktów. Od tego czasu jeszcze nie miał miejsca dzień, kiedy nie rozszerzalibyśmy asortymentu. Rozpoczęliśmy również trudniejsze analizy i statystyki, które nam pokazały drogę na rok 2014.

2014 - Rok "Na pełnych obrotach". Nowa strona internetowa dała nam kolejne możliwości. W pierwszej kolejności musieliśmy jednak przeprowadzić się do nowego sklepu, który otworzyliśmy w centrum miasteczka Slavkov u Brna. W międzyczasie ciężko pracowaliśmy nad zwiększeniem asortymentu i usług. Dodaliśmy instrumenty muzyczne, udoskonaliliśmy transport oraz komunikację z naszymi klientami. Skoncentrowaliśmy się na treści, zaczęliśmy kręcić wideo i pisać artykuły do naszego magazynu ProfiDJ. Pod koniec roku po raz pierwszy wkroczyliśmy do kolejnego europejskiego kraju, którym była Słowacja. Zamykając rok zaprosiliśmy do naszego zespołu dwóch nowych współpracowników, którzy będą pomocną ręką w nadchodzącym roku.

2015 - Ten rok upłynął pod znakiem dużych zmian w naszym sklepie. Po pierwsze, przetestowaliśmy, a następnie wprowadziliśmy nowy system magazynowy, który obecnie monitoruje każdą pozycję w naszym sklepie. Udostępniliśmy naszym klientom płatność kartą kredytową w sklepie. Od początku roku, staraliśmy się rozszerzyć nasze pole działania do innych krajów europejskich, a mianowicie do Polski. Zarówno jako pierwsi w czechach i na słowacji zyskaliśmy dystrybucję japońskiej marki Oyaide, która produkuje wysokiej jakości kable audio, i stworzyliśmy sieć dystrybucyjną. Na koniec, wprowadziliśmy unikalną kampanię świąteczną, która została oparta na połączeniu naszego e-sklepu z gwiazdą DJ, która do każdego zakupu rozdawała podpisane słuchawki. W ostatnim wolnym tygodniu 2015 roku już wiedzieliśmy, dokąd będziemy zmierzać w 2016 roku i sprzeczaliśmy się, czy uda nam się spełnić kolejny cel. Czekamy na następny rok!

2016 – Historię w tym roku tworzysz z nami właśnie ty! :-)