Djay Pro - streamuj i graj

Djay Pro – starszy braciszek aplikacji do iPada jest teraz na OSX a to z duża bronią w środku!

Djay Pro jest powiedzmy pierwszym "pionierem" wśród oprogramowania dla DJ-ów, który umożliwia miksowanie songów bezpośrednio z usług streamingowych - Spotify, iTunes oraz z Twojej "offline" zapisanej kolekcji.

Co to znaczy? Wbudowana możliwość przeglądania utworów online na Spotify, załadowania na drugi deck obok tracka zapisanego w urządzeniu oraz następującego miksu do siebie. Prosty interface, który ma ograniczone możliwości niż grube ryby takie jak Traktor i Serato jednak oferują mapowanie na dobrowolny kontroler MIDI a nawet niektóre typy są już przygotowane na "plug and play". Funkcja Sync trochę zawiedzie przy streamownych utworach, ale przynajmniej użyjecie też uszu i nie będziecie się nudzić ;-)

My w tym dostrzegamy duży krok naprzód a główna grupa docelowa, dla której jest ten feature przeznaczony, to DJs na śluby i DJs na imprezy firmowe itd. Czego więcej sobie życzyć niż za 10 dolarów miesięcznie (Spotify premium) mieć wszystkie songi w zasięgu i do natychmiastowego miksowania. Sama cena oprogramowania to 49,99$ w Mac Store = tylko dla OSX. Na wersję Windows będziemy musieli jeszcze jakiś czas poczekać.

Zobaczcie całą recenzję oraz wideo Eana z DJTT:

Co wy na to? Prawdę mówiąc wielu „DJ-om” może pomóc również podczas problemów typu "poczekaj, ściągnę to z youtube czy zippy" ;-)

Drukuj