Serato Club Kit, oprogramowanie do mikserów klubowych

Nie wydaje się to być rewolucyjną wiadomością? W wielu klubach znajdują się standardowe miksery taki jak Pioneer DJM-850 czy DJM-900. W nocy, kiedy za stołem mikserskim zmienia się wielu DJ-ów a jeden z nich gra na DVS Serato, pojawia się problem ze zmianami i podłączeniem. Należy odłączyć decki z miksera i podłączyć do karty dźwiękowej Serato SL, co bywa bardzo niewygodne.

 

Serato dlatego proponuje "DJ Club Kit", aktualizację do Serato DJ, która zmienia miksery Pioneer DJM-850Pioneer DJM-900 NXSAllen & Heath Xone:DB2 oraz Allen & Heath Xone:DB4 w urządzenia z wbudowanym Serato. Te miksery bowiem posiadają karty dźwiękowe, które wcześniej nie były certyfikowane do Serato i nie można było ich użyć z systemami DVS bez zewnętrznej karty dźwiękowej.

Od teraz DJ niemu się bać się przyjścia do klubu, gdzie jest jeden z tych mikserów. Bez konieczności przełączania sprzętu jedynie połączy mikser ze swoim komputerem za pomocą USB i może od razu grać. Zasada jest identyczna jak na mikserach certyfikowanych.

Serato DJ Club Kit będzie do dyspozycji przy nadchodzącej wersji oprogramowania za 99$.

Drukuj