Reloop Keypad i Keyfadr, wykwalifikowani pomocnicy

Każdy producent to zna bardzo dobrze, praca na tracku zaczyna się od wyboru instrumentów, odpowiednim wyborem sampli lub ustawieniem efektów. Wszystkie parametry poszczególnych utworów często zmieniamy, testujemy różne kombinacje lub wzory całkowicie nagrywamy na nowo.

Wcześniej była to kwestia setek kliknięć myszką, wystukanie melodii, beatów oraz dźwięku, że myszka jest jedynym połączeniem pomiędzy twórczością wynikiem.

Reloop teraz prezentuje dwie nowe klawiatury, które przynoszą podstawowe i tak potrzebne funkcje bezpośrednio na urządzeniu. Dodatkowo od podstaw są wyposażone w oprogramowanie Ableton Live Lite i są gotowe do natychmiastowego użytku zaraz po rozpakowaniu z opakowania.

Jak może Keyfadr lub Keypad pomóc w studiu?

Oba kontrolery oprócz 25 dynamicznych klawiszy posiadają serię faderów i enkoderów, które są automatycznie ustawione na podstawowe i najczęściej używane funkcje w oprogramowaniu Ableton Live. Dzięki nim można natychmiast obsługiwać fadery miksera, Sendy, funkcje Mute, Solo czy za pomocą przycisków włączać nagrywanie poszczególnych ścieżek.

Bez dodatkowego śledzenia monitora komputera możemy za pomocą tego sprzętu łatwo tworzyć i edytować aż 16 ścieżek.

Reloop Keyfadr

Parametry:

Reloop Keypad

Parametry:

25 dynamicznych klawiszy 25 dynamicznych klawiszy
8 faderów 16 dynamicznych Drum padów
16 pokręteł 8 faderów
8 enkoderów z funkcją “Push” 16 pokręteł
  8 enkoderów z funkcją “Push”

 

Dużo muzyki za niewiele pieniędzy

Ze względu na funkcje i wyposażenie, które oba kontrolery oferują jest ich cena bardziej niż przystępna. Dlatego ten towar polecamy wszystkim początkującym producentom, którzy chcą się wyrwać ze szponów myszki i klawiatury. 

Zamów swojego pomocnika jeszcze dzisiaj!

Będzie to Keyfadr czy Keypad?

 

Drukuj