ProfiDJ Podcast – Chcemy Cię usłyszeć!

Uruchomiliśmy ProfiDJ Podcast! O co chodzi? PDJ Podcast to regularny DJ show, w którym grać będą w roli głównej czescy, słowaccy oraz polscy DJ-e. DJ-ów będziemy wybierać sami, żeby sety były ciekawe. Będziemy jednak również wybierać i publikować mixy naszych klientów, którzy nam sety wyślą (Czytaj więcej).

Kto miksował teraz?

My wszyscy (prawie) :-) Połączyliśmy siły i wyselekcjonawaliśmy 20 naszych ulubionych tracków, które zmiksowaliśmy w godzinnym secie.

Czego użyliśmy?

W celu zachowania ciągłości podcastu z naszym magazynem, skorzystaliśmy z harmonicznego miksowania oraz naszych własnych mash up-ów, przy których dokładnie wcześniej wytłumaczyliśmy, jak je tworzyć. Wszystko musi być miksowane w FL Studiu 12.

Wyślij nam swój set!

PDJ Podcast będzie dotyczył głównie miejscowych DJ-ów. Chcesz do nich należeć? Wyślij nam na mail obchod@profi-dj.cz swój set w formacie MP3. Chętnie dodamy Cię do jednego z kolejnych wydań, które planujemy publikować co 14 dni.

Co za to dostaniesz?

Twój set będziemy promować całej naszej grupie Facebooku oraz w naszych e-mailowych biuletynach.

Trzymaj się następujących zasad:

1. Format MP3 w jakości 320 Kbps.
2. Pełny tracklist.
3. Czas trwania około godziny.
4. Gatunek od Hip-Hopu, przez Trap aż po aktualną grupę gatunków EDM.
5. Dodaj swoje zdjęcie lub logo. Stworzymy Ci grafikę na nasz Mixcloud.

To wszystko wyślij na nasz mail obchod@profi-dj.cz a w temacie napisz "ProfiDJ Podcast". O publikacji seta i dokładnej dacie Cię poinformujemy :-)

 

ProfiDJ Podcast - #1 Team Mix by Profidj on Mixcloud

 
Drukuj