Pioneer DJM-900 SRT

Przyłącz do gry Serato DJ!

W trakcie targów BPM w Anglii firma Pioneer przedstawiła swój w ogóle pierwszy mikser, który posiada oficjalny certyfikat dla oprogramowania Serato DJ. Właśnie firma Serato wprowadziła również nowość w postaci ujednolicenia swojej serii programów, co sprawia, że wkrótce DJ-e grający za pomocą cyfrowych płyt CD już nie będą korzystać z programu Serato Scratch Live, ale jego funkcjonalność będzie wdrożona do flagowca Serato DJ.

Wszystkie znane funkcje miksera DJM-900 zostały zachowane a to dokładnie na swoim miejscu, jak je znamy z modelu Nexus. Zmienione zostały tylko niektóre kosmetyczne części miksera, matowy faceplate z nowymi nadrukami czy na niebiesko podświetlone przyciski Cue, Effect On/Off.

Nowy mikser DJM-900 SRT będzie dostępny do końca 2013 roku.

DJM-900 SRT obniża DJ-om koszty

Dzięki wbudowanemu przetwornikowi do Serato DJ już nie jest konieczne kupowanie zewnętrznej karty osobno w przypadku, że chcecie korzystać z modelu DJM-900. Dochodzi w ten sposób do oszczędzania finansów w granicach setek złotych, co je różnicą w cenie przy podsumowaniu modelu Nexus z kartą SL4 i odliczeniu szacowanej ceny modelu SRT. Dodatkowo dzięki nam możesz skorzystać z atrakcyjnego zakupu na legitymację studencką ISIC :-)

Zamów Pioneer DJM-900 SRT jako pierwszy!

 

Nowy mikser DJM-900 SRT będzie dostępny do końca 2013 roku.

Drukuj