Novation przedstawia nowości

Novation poszerzyła swoje portfolio kontrolerów MIDI oznaczonych jako "Launch". Już na podstawie pierwszych obrazków widać, że firma wychodzi naprzeciw przede wszystkim początkującym i podróżującym DJ-om czy producentom.

Doskonałą wiadomością dla wszystkich jest fakt, że w dalszym ciągu jest całkowicie wspierane oprogramowanie Ableton. Nowością jest również implementacja własnych aplikacji dla iOS oznaczonych jako Launchpad App. Dodatkowo we wszystkich modelach znajdziemy zawsze przydatny bank sampli Loopmasters a tak w ogóle, chodź z nami sprawdzić wszystkie nowości jedną po drugiej:

Novation Launchpad Mini

Brat cenionego i jednego z najbardziej ulubionych kontrolerów do Ableton, klasycznego Launchpada S. Nowością jest również wsparcie FL Studia 11. Mini zachował identyczna ilość padów i pozostałych buttonów. Ma mniejsze rozmiary i wspiera aplikację Launchpad App, która jest dołączana do kompletu z kontrolerem. Obsługiwać oczywiście możesz inne programy, ale najlepiej współpracuje z Abletonem.

Porównanie rozmiarów Launchpad S i Launchpad Mini

Zalety w punktach:

  • identyczna ilość elementów obsługi jak W Launchpad S
  • mniejsze i bardziej kompaktowe wymiary, które są idealne do ciasnych przestrzeni studiów lub w podróż
  • wsparcie aplikacji Launchpad App, bank sampli Loopmasters

Novation Launchpad Mini – zobacz wideo i zamów wcześniej lub śledź produkt z pomocą naszego psa Profíka.

Novation Launchkey Mini

Nowa miniaturowa klawiatura MIDI dla wszystkich producentów i artystów w podróży, odpowiednia również dla początkujących. 25 klawiszy, 8 pokręteł, 7 przycisków funkcyjnych i kolejne 2 przyciski performance. Wszystko jest przemyślanie zaprojektowane do puszczania ampli lub regulacji głośności w oprogramowaniu Ableton czy aplikacji Launchpad App, które wchodzą w skład opakowania. Do tego urządzenia możesz podłączyć iPad, który zajmie się rytmiczną częścią utworu (Launchpad App) a za pomocą Launchkey Mini możesz od razu grać melodie.

Zalety w punktach:

  • małe wymiary, bogate wyposażenie, doskonała cena
  • klawiatura przeznaczona dla początkujących czy podróżujących producentów
  • wsparcie aplikacji Launchpad App, bank sampli Loopmasters

Novation Launchkey Mini - mamy w ofercie z aktualną ceną, Zamów wstępnie u nas.

Novation Launch Control

Ostatnią z przedstawianych nowości jest kontroler MIDI, który został zaprojektowany tak, żeby pracować ręka w rękę z Novation Launchpad S czy Mini. 6 pokręteł, 8 RGB podświetlonych padów i przyciski funkcyjne, za pomocą których możesz doskonale obsługiwać filtry, fadery czy efekty a to głównie w oprogramowaniu Ableton czy FL Studio 11.

Zalety w punktach:

  • kompaktowy kontroler MIDI z wieloma przyciskami
  • idealny partner dla Launchpad S czy Mini
  • wsparcie oprogramowania Ableton, FL Studio 11 i aplikacji Launchpad App

Novation Launch Control – kup kontroler z wieloma możliwościami zastosowania dla Twojego oprogramowania DAW.

PS. Wszystkie nowości będą dostępne już w październiku i listopadzie 2013 ;-)

Drukuj