FL Studio wyjdzie do Maca!

Firma Image Line potwierdziła, że przygotowuje oficjalną wersję swojego FL Studia (wcześniej Fruity Loops) do komputerów z systemie operacyjnym OS X i można było słyszeć:

"Jakiś czas temu rozpoczęliśmy testowanie Crossover wersje FL studio do Maca, która zawierała bezpośrednią instalację. Wyglądało to nieźle, ale była to nadal wersja Windows wrappowana przez Crossover na Maca. Dzięki dużemu zainteresowaniu tą wersją beta wśród producentów i dzięki problemom dotyczących przede wszystkim niezawodności pluginów VST osób trzecich (Edison, Gross Beat, Harmless, Harmor, Maximus, Ogun, Slicex, Sytrus, Vocodex), zdecydowaliśmy się pracować nas oficjalna wersji do OS X."

"Testowanie pluginów OS X było prawdę mówiąc dopiero początkiem rozwoju FL Studio do Maca. Te pluginy VST używają dokładnie takiego samego kodowania jak FL studio. Jeśli byliśmy w stanie to przenieść na OS X,to FL Studio do Maca mogłoby się pojawić wkrótce."

FL Studio jest bardzo popularnym oprogramowaniem DAW, którego uzywaja na przykład producenci tacy jak Avicii, Afrojack, Martin Garrix czy Ummet Ozcan.

Image Line nie oświadczyło daty wydania, ale zagraniczne serwisy informacyjne, które tę wiadomość szerzyły, zakładają, że by mogło zostać wydane w 2015 roku.

Chcesz FL Studio do Maca wypróbować natychmiast? Jeśli masz Maca i chciałbyś wypróbować wersję Crossover, skorzystaj z tego linka do ściągnięcia oprogramowania.

Nasz typ: Crossover FL Studio wspiera pluginy VST do Windows. Po prostu ściągnij a za pośrednictwem "File" -> "Run Command" go zainstaluj.

Instalacja FL Studia do Maca i pluginów.

 

 

Drukuj